Skip to main content
 
 

Jau pirmajā darbības dienā pārsteigumi

Gribējās jau šovakar mierīgi artpūsties, palasīt kādu grāmatu, bet, kas Tev deva! Atradās taču ''varoņi'', kuri negrib ļaut mums atpūsties. Iespējams, atradās. Jau visu dienu Facebook novērojām dažādas dīvainības ar lapu, bet vakarā saņēmām arī vismaz teorētisku apstiprinājumu, tam, ka kaut kas reāli nav kārtībā. Facebook zuda paziņojumi, kas pats par sevi nebūtu nekas traks. Bet tad ievērojām arī to, ka citās lapās, kurās esam administratori vai moderatori, šādi brīnumi viss nenotiek. Bet ko nu tur daudz, visu redzēsiet video. Var jau būt, ka neko nejēdzam no Facebook un tā darbības principiem. Lai nu būtu. Jāpiezīmē, ka šie brīnumi notika tikai telefona aparātā. Datorā viss bija kārtībā.

Bet jau vakarā saņemtā ''prieka vēsts'' no e-pasta apkalpotāja Google jau lika saausīties mazliet nopietnāk. Pa dienu, pie tam Rīgā ticis uzlauzts mans e - pasts. Pats šodien visu dienu atrados Ogrē. Ir liecinieki. Var jau būt, ka sakritība, tikai kādēļ tas viss dienā, kad ar diezgan lielu vilkmi tiek palaists jaunais AČGĀRNI.LV portāls? Un kādēļ tā nav gluži pirmā reize, kad kas tāds notiek brīžos, kad:

  1.  Es esmu ticis ļoti tuvu kādam jaunatklājumam Baložu lietā (šoreiz jāsaka, ka esmu praktiski visu sapratis)?
  2. Vienlaikus man ir gan FB lapa, kuru, protams, ne pilnībā kontrolēju es un vienlaikus arī mājas lapa, kuru gan kontrolēju (vismaz oficiāli) tikai es?

Mēs pat zinām, kas tieši bija e-pasta lauzšanas mērķis. Visticamāk zinām. Dažas dienas atpakaļ tieši uz šo e-pasta adresi saņēmu visus piekļuves datus jaunajam portālam.

Nu tad ko mīļie draugi - aplauzīsim Jūs saknē. Ja tuvākajā laikā no portāla sāks kas zust, vai gluži otrādi uzpeldēt kas tāds, ko nebūsim rakstījuši mēs, neviens Jums īpaši nenoticēs. Un ticiet man, mūs lasa, tīri labi, jau pirmajā dienā.

Drošības pēc vēl piebildīsim, ka vienmēr esam iestājušies pret jebkāda veida vardarbību, nacionālā un jebkāda cita naida kurināšanu, naida runu, apmelošanu, viltus ziņām, karu un ko tik vēl ne. Tādēļ pēkšņi parādījušies raksti ar, piemēram dažādiem strīdīgiem krustiem un tamlīdzīgi, kā arī citas muļķības nav mūsu darbs un tiks arī nekavējoties dzēstas.

Nedomājam, ka tiem, kam tik ļoti sagribējās ko tādu nostrādāt, ir kas pret radošu pieeju, kuras Jums, acīmredzami pietrūkst.

P.S. Rīt no rīta būs pilna šī raksta video versija arī Facebook, šovakar atpūtīsimies. Jums arī iesakām, ja tādi Jūs, protams eksistējat.


Autors: AČGĀRNI.LV / Māris Bērziņš